Dizains

Programmas

Mūzika

Foto-Wallpaper

Foto-Panorāmas

Download

Mani darbi (Portfolio)

Viss kas
 
 

Kontakti

Par lapu

Izmantošanas noteikumi (Terms of use)
 

uz pirmo lapu
 
 
 
 
 
 

 

Par lapu

Ja ir kādi jautājumi tad tos var uzdot kontaktu lapā, tur pat ir arī dažas atbildes uz biežāk uzdotiem jautājumiem.

Atnākot jaunam 2003. gadam nolēmu atjaunot lapas izskatu un kopš 12. janvāra lapa ir ieguvusi jaunu seju. Lielas izmaiņas netaisīju, pārtaisīju tikai grafisko izskatu jo kā man rakstīja apmeklētāji "navigācija [lapas struktūra] ir samērā ērta" tāpēc atstāju to kā bija agrāk. Arī Pop-Up menu lapas augšpusē arī atstāju tikai nedaudz citā grafiskā risinājumā.

Runājot par sadaļām tad daļa materiāla ir no iepriekšējās lapās versijas, bet  sakarā ar to ka sadaļas Foto-Wallpaper apjomi ir stipri palielinājušies (menu punktu skaits) nācās izņemt Panorāmas skatus, kurus saliku atsevišķā sadaļā Foto-Panorāmas. No jaunām sadaļām ir Download, kur var atrast visus esošos citās sadaļās failus (manus MP3 un programmas), kā arī Wallpaper lielākos izmēros un ekrāna glābējus (Screensaver).

Attēli

Visi lapā redzamie attēli gan sadaļā Foto-Wallpaper gan Foto-Wallpaper, gan arī lapas noformējumā ir manis uzņemtās fotogrāfijas (tā ir atbilde tiem, kas prasīja kas ir fotogrāfiju autors). Negribētu sevi saukt par profesionālu fotogrāfu, tas ir tikai mans hobijs. Ja Jums arī patīk manas fotogrāfijas tad droši varat tās izmantot personīgiem nolūkiem (iepriekš izlasot Izmantošanas noteikumus).

Ar ko labāk skatīties

Nav nekādu speciālu prasību ar ko labāk skatīties manu web lapu. Var lietot jebkuru mūsdienu (lasi jaunu) pārlūkprogrammu - Safari, MS Internet Explorer, Firefox, Netscape Navigator, Opera. Kā Windows tā arī Apple OS X sistēmās. Iepriekš atvainojos tiem kas lieto vecākas pārlūkprogrammas, kaut gan redzēt lapu Jūs varēsiet, bet tās izskats nebūs tieši tas ko es biju gribējis parādīt kā arī dažas lietas diemžēl nestrādās (iespējams ka Pop-Up menu lapas augšā).

Ekrāna izšķirtspējai vēlams būt ne mazākai par 800x600 (vēlamas vismaz 65536 krāsu), tas ir vajadzīgs lai varētu komfortabli aplūkot fotogrāfijas jo to minimālais izmērs ir 800x600 pix. Protams nekas briesmīgs nebūs ja tā visa nebūs, bet var rasties nelielas neērtības ar ekrāna " skrolešanu" un arī fotogrāfiju apskate ar 256 krāsām liekās nebūs tik baudāma.

Fakti

Otro lapas versiju taisīju pamatojoties uz jau iepriekš uzkrātiem materiāliem. Lapas dizains (lielajos vilcienos) tapa 2 dienās, materiāls pārnests no vecās lapas uz jauno (uz 12. janvāri) aizņēma 1 nedēlu. Man bija liels prieks ka vecās iestrādes JavaScript jomā praktiski nevajadzēja pārtaisīt (menu, Foto-Wallpaper lapas u.t.t.) protams prasījās nelielas "kosmētiskas" izmaiņas, bet lapas "aktīvā" daļa tika pārnesta burtiski 1 dienā. Lielākās problēmas izraisīja tekstu pārnešana (un papildināšana) kā arī fotogrāfiju mazo bilžu ģenerēšana (tās ir lielākas ne kā iepriekšējā variantā).

Lapas otrās versijas starta variants aizņem 45,4 Mb.
Tagad (uz 2007. gada aprīli) lapas apjoms sastāda jau 208 Mb.