MP3 Filename Editor

Programmas komandas

Pašā loga augšā ir redzama ikonu rinda – tur ir apkopotas programmas komandas. Lai piekļūtu pie tām ir jāuzspiež uz kādas ikonas ar peli, tad parādīsies izvēlne ar komandām:

 apzīmējums

paskaidrojums, komandas

Replace – apstrādā failu nosaukumus vai TAG laukus. Tiek apstrādāts tikai tas kas ir atzīmēts zonā Mode:

Upper first only. Visi burti paliek apakšējā reģistrā izņemot pirmo (This is sample); 
Upper first in all words. Pirmais burts katrā vārdā ir augšējā registrā pārējie apakšējā (This Is Sample); 
Upper all. Visi burti augšējā reģistrā (THIS IS SAMPLE); 
Lower all. Visi burti apakšējā reģistrā (this is sample); 
Replace character. Tiek nomainīti burti. Skat. darbības ar rindkopām.
 

Rename – pārdēvē failus vai aizpilda TAG laukus no faila nosaukuma pēc modeļa. Skat. Model:

TAG to Filename by Model. Pārdēvē failu nosaukumus atbilstoši izvēlētam modelim, informāciju ņemot no faila TAGa.
Filename to TAG by Model. Aizpilda TAG laukus ņemot informāciju no faila nosaukuma pēc izvēlētā modeļa. Pagaidām līdz galam nav realizēta faila nosaukuma analīze un ir iespējams pārnest nosaukumu tikai uz vienu TAG lauku, to kursh tiks uzrādīts modelī. Piemēram ja modelis ira TITLE tad faila nosaukums tiks ierakstīts TAG laukā Title.
 

Export – tiek ģenerēts saraksts, par pamatu ņemot modeli:

To TXT file by model. Tiks uzģenerēts TXT fails pēc modeļa parauga. Saraksta veidošanā tiks pielietots arī tas kas ir atzīmēts (vai neatzīmēts) zonā Export.
To HTML file by model. Analoģiski kā ar TXT failu bet HTML formātā.

Faili tiks saglabāti C: diska galvenajā direktorijā ar nosaukumu FILES un attiecīgu paplašinājumu (TXT un HTM), kā arī fails tiks parādīts Notepad un Internet browserī.
 

Seting – Programmas konfigurēšana. Pagaidām visas funkcijas nav realizētas, bet tās var apskatīt. Programmas iestādījumi parādīsies failu saraksta vietā un aizvērt (atgriezt atpakaļ failu sarakstu) ir jāizvēlas komanda Close Setup, kura parādās Seting menu pēc kādas opcijas izvēlēšanās.
  

View – failu sarakstu attēlošanas režīmi, ar kuru var pārslēdz sarakstu attēlošanas veidu. Domāju ka sīkāk paskaidrot nav vajadzības, jo viss ir skaidrs no komandu nosaukuma.
  

Help - Palīdzības fails. Pagaidām nav realizēts.

Gribētos atgādināt - ja tiek veiktās kādas izmaiņas ar failiem un tanī laikā fails tiek kopēts (vai dzēsts)… tad rezultāts nav prognozējams. Ja fails tiek atskaņots ar WinAMP vai kādu citu atskaņotāju tad operācijas ar TAG laukiem ir iespējamas un nekādi traucējumi vēl nav atrasti, vienīgais ko nedrīkst darīt ir skanošā faila nosaukuma mainīšana.

Programmas loga pārvietošanu var veikt ar Drag & Drop paņēmienu - spiežot ar peli brīvajā loga vietā (ne uz saraksta un direktoriju loga).

Aizvērt programmu var ar standarta Windows komandu Close ikonu (augšējā labajā stūrī). Tas pats attiecās arī uz minimizēšanu.

Tas laikam arī ir viss. Visi ieteikumi ir laipni gaidīti un pēc iespējas tiks realizēti nākošās programmas versijās (ja būs brīvs laiks).

 Informācija par programmu
Izstrādātājs NB Inc. (NB Software)
Pēdējā versija 1.00.0016 (beta) - 12.08.1999.g
Instalācijas Izmērs 1.61 Mb
Darbībai nepieciešams OS – Microsoft Windows 9x/2000. Video - 16 bit krāsas, 800x600 izšķirtspēja, skaņas karte.
Izmantošanas noteikumi Freeware 
Download mp3feins.zip (1.50 Mb)

Atvieglotā instalācija, ja pēc instalācijas nepietiek kādu DLL failu tad ir nepieciešana pilna instalācija. Visi jautājumi caur kontaktu lapu.