MP3 Filename Editor

Diska navigācija

Šie te elementi nodrošina ceļošanu pa diskiem un direktorijām un domāju ka precīzāks paskaidrojums nav nepieciešams, atzīmēšu tikai ka mp3 failu loga saturs atjaunojās automātiski (tiek rādīti visi faili kas ir attiecīgā diska direktorijā).

Mode

Šī loga zona, sauksim to par “Mode” kalpo diviem mērķiem.
Apply. Tā norāda uz ko attieksies visas manipulācijas (failu nosaukumi un TAG daļas). Pēc noklusēšanas tas ir tikai failu nosaukums, tas nozīmē ka nekādas citas operācijas izdarīt nevarēs. Tas arī var kalpot kā aizsardzības mehānisms. Lai atļaut darboties arī TAG daļās vajag ielikt ķeksīti pie attiecīgām daļām (Title, Artist u.t.t.). 
Custom View. Ja nepieciešams papildus parādīt failu sarakstā kādu citu TAG daļu vai arī kādu noņemt, tad tam ir domāta šī loga zona. Tam kam stāv ķeksītis būs redzams failu saraksta.
Līnija kura savieno visas opcijas nosaka kādā režīmā strādā šī loga daļa (uz zīmējuma tas ir Custom View).

Tags

Šinī zonā, sauksim to par TAGu, ierakstītā informācija var tikt iekļauta sarakstā redzamo failu TAGos ieklikšķinot uz “Add to TAG”, atgādināšu ka operācija tiks pielietota tikai tajos TAG laukos kuri ir atzīmēti (skat laukā Mode).

Export

Šinī laukā (Export) tiek norādīts kādā veidā eksportēt datus uz TXT vai HTML failiem:

  • Add DIR in Title – ja stāv ķeksis tad eksportējamā faila sākumā tiks ierakstīta informācija par pēdējo ielikto direktoriju. Piemēram “C:\mp3\best\nbinc (first)” – šajā gadījumā tas būs “nbinc (first)”

  • Numered – ja uzklikšķināt uz mapītes tad varēs izvēlēties vienu nu 4 iespējamām failu numurēšanas shēmām, un ja stāvēs ķeksītis tad eksportējamais saraksts tiks numurēts:

    • 1.<tab> - numerācija 1., 2., … pēc numura sekos TAB kods un tas kas tiek eksportēts (faila nosaukums, TAG lauki);

    • 01.<tab> - analoģiski 1. Punktam tikai numurēšana ir divciparu (01., 02., 03., …);

    • 1. un 01. Analogiski kā iepriekšējie varianti, tikai nebūs koda TAB starp eksportējamo informāciju un numerāciju.

  • Ask Save as… (pagaidām nav realizēts) bet ja stāvēs ķeksītis tad tiks prasīts zem kādiem failiem saglabāt eksportējamo sarakstu. Pēc noklusēšanas TXT fails tiek saglabāts C:\files.txt, un HTML kā C:\files.htm.

lasīt tālāk