MP3 Filename Editor

Īss ieskats “kāpēc to visu vajag”

Programma tika taisīta lai varētu pārdēvēt mp3 failu nosaukumus (track01.mp3, track02.mp3 …..) saprotamākā izskatā. Daudziem mp3 failiem ir TAG kur ir daudz informācijas par kompozīciju (dziesmas nosaukums, izpildītājs, albuma nosaukums, gads, stils un komentārs) un nebūtu slikti lai neko neizteicošs faila nosaukums tomēr saturētu kādu informāciju par dziesmu, piemēram Izpildītājs – dziesmas nosaukums ( gads ). Nebūtu slikti arī sadabūt informāciju no faila TAG laukiem kāda TXT vai HTML faila turpmākai sistematizācijai. To visu arī dara MP3 Filename Editor.

Ko, kas nozīmē

Pirmkārt – programmas logs ir sadalāms vairākās loģiskās daļas. Pati lielākā ir mp3 failu saraksts, kuru tā arī sauksim “failu saraksts”.

Katram failam ir atvēlēta viena rinda kurā standarta variantā ir redzams Faila nosaukums, TAG (Title, Artist, Album, Year). Šo izskatu var mainīt. Būtiski ir tas ka mp3 faila ikonas izskats nozīme sekojošu – ja ikona ir tāda kā ir redzams augstāk tad failu var apstrādāt, ja ikona ir ar pelēku fonu tas nozīmē ka fails atrodas uz CD vai arī tam ir Read Only atribūts un nekādas darbības ar TAG nebūs iespējamas (noņemiet atribūtu ar Windows rīkiem).

lasīt tālāk